Společnost
20/11/2015 Admin PATRIOT

Ostravský klub Fabric dnes rozpálí Sonny Wharton

Známý ostravský klub Fabric dnes představuje talentovaného DJ a producenta z Anglie Sonnyho Whartona. Vycházející hvězda tech house a house music, která svou energickou hudbou zásobuje i velikána, jakým je Carl Cox, v legendárním domově elektronické taneční scény vystoupí v pátek v rámci akce zvané „CALLING all the raver’s“.

DMC Magazín Whartona před časem představil jako jednoho z nejkvalitnějších mladých producentů. „Krouží kolem něj jedno hudební vydavatelství za druhým. Má vlastní úžasnou klubovou noc. O něm toho ještě hodně uslyšíme,“ nešetřil chválou světoznámý magazín.

Anglický šikula si stále více podmaňuje i taneční scénu na Ibize. Pravidelně hraje ve špičkových klubech jako Amnesia, Space, Pacha nebo Ministry of Sound. Jde za ním nezapomenutelná show a pozitivní energie, díky které se stal miláčkem publika všude, kde rozdával radost na vlnách house music.

Své o tom ví i česká party veřejnost, kterou Sonny Wharton uvrhl do extáze během 16. narozenin nejstarší české klubovky Climax, kde byl hlavním zahraničím hostem. A stejně tak si počínal na červencovém tanečním festivalu Beats for Love.

Ne nadarmo o něm Fatboy Slim prohlásil: „Hltám všechno, co Sony právě dělá. Pro mě je producentem roku.“ Hudební legenda Carl Cox se zase nemohl nabažit Whartonova hitu Reindance, kterou označil za jednu ze svých nejoblíbenějších skladeb letošního roku. Jeho tvorbu podporují i další těžké elektronické váhy jako Pete Tong, Arman Van Helden nebo Steve Angello.

Zrekonstruovaný klub Fabric se pod novým vedením snaží navázat na časy, kdy patřil mezi absolutní špičku české taneční scény a sázka na dravé mladí v podobě Sonnyho Whartona a dalších talentovaných interpretů je bezesporu správnou cestou k návratu na výsluní. David Kubáň

Sdílejte článek