Nejnovější zprávy: Hasiči museli přeložit tisíce tun horkého uhlí, aby nezačalo hořet ​Obrazem: Kouzelné narozeniny Světa techniky, Harry Potter a úsměvy dětí

Regiony

Policie v sobotu dopoledne uzavře silnici z Frýdku-Místku až ke sjezdu na Čeladnou

Chataře nebo výletníky, kteří se vydají autem v sobotu okolo desáté hodiny dopolední z Frýdku-Místku směrem na Ostravici, může nepříjemně překvapit uzávěra silnice I/56 mezi Frýdkem-Místkem a Čeladnou.

Foto: google.maps

"Upozorňujeme řidiče na úplnou uzavírku silnice číslo I/56 mezi Frýdkem-Místkem a sjezdem na Čeladnou z důvodu výměny stávajícího vedení," uvedla policejní mluvčí Eva Michalíková.

Silnice bude zcela uzavřena v sobotu 7. listopadu 2020 v předpokládaném čase 10:00 do 12:00 hodin.

V době uzavírky budou vozidla odkloněna na objízdné trasy: ve směru jízdy od Frýdku-Místku na Ostravici budou vozidla odkloněna na mimoúrovňovém křížení vpravo na silnici II/477 směrem na Bašku, kde budou pokračovat po silnici III/48425 směrem na Frýdlant nad Ostravicí (tzv. stará cesta).

Ve směru jízdy od Ostravice budou vozidla odkloněna na mimoúrovňovém křížení vpravo na silnici II/483 (směr Čeladná a Frýdlant nad Ostravicí, kde následně odbočí vlevo na silnici III/48425 směr Frýdlant nad Ostravicí.

Odklon dopravy bude prováděn po celou dobu uzavírky za asistence policie.

"Žádáme řidiče, aby respektovali pokyny policistů řídících provoz, dbali zvýšené opatrnosti a byli ohleduplní k ostatním účastníkům provozu," uvedla mluvčí.