Společnost
12/05/2017 Jaroslav Baďura

Přijďte si vyzkoušet, jak se řídí autobus, láká Dopravní podnik Ostrava

V sobotu 13. května pořádá Dopravník podnik Ostrava nezávazné zkušební jízdy, při kterých si široká veřejnost může vyzkoušet práci řidiče.

Akce se koná v areálu vozovny trolejbusů na Sokolské třídě v době od 10 do 17 hodin a jedinou podmínkou účasti je vlastnictví platného řidičského oprávnění skupiny B.

Na akci stačít přijít, není nutné se předem registrovat, stačí jen přinést si zmíněný řidičský průkaz a absolvovat zkušební jízdu a také bude možné si prohlédnout areál podniku.

Dopravní podnik Ostrava hledá již delší dobu řidiče pro svá vozidla a nabízí jim, že je naučí řídit tramvaj, autobus či trolejbus ve vlastním školícím středisku, na vlastní náklady, a zaměstná je již v průběhu kurzu.

Mezi benefity, které podnik řidičům nabízí, pak patří například náborový příspěvek 15 000 korun, průměrná měsíční mzda 28 000 korun, příspěvky na penzijní připojištění, rekondiční poukázky, příplatky ke mzdě nad rámec zákona a odměny při pracovních a životních jubileích.

Mezi další výhody pak patří zvýhodněné jízdné pro celou rodinu, 5 týdnů dovolené, závodní stravování a výhodné ubytování.

Sdílejte článek