Nejnovější zprávy: Petra Kvitová se ve Fulneku dočkala kavárny. Má wimbledonský dort i originální název Poruba se letos podruhé představí doma. Ve středu přivítá rozjetou Třebíč

Auto

Start dlouhodobého testu KIA Ceed: Představujeme servisní služby

Do našich služeb jsme přijali kombík KIA Ceed od AUTOBOND GROUP. Ještě, než poznáme, jak auto jezdí, zajímá nás, kdo a jak se o něj v Hrabové bude starat.


Autor: Radim Kolibík

Tohle přebírání testovacího auta je jiné. Úplně nové auto je nachystáno před showroomem KIA, Robert Nižňanský mi jej důkladně předvede, u kávy vyřídíme papíry a poté se přesunujeme naproti k servisu. Konečně poznám ty, kteří se budou starat o to, aby moje auto bylo vždy v kondici.

Setkávám se s Mariánem Hroncem, vedoucím servisu i přijímacími techniky Onřejem Pietrasinou a Lukášem Seleckým, kteří už vědí, že můj Ceed má benzínovou jednapětku s automatickou převodovkou a hned mi představují servisní plán mého auta. Je jednoduchý. Jednou za rok nebo po 15.000 kilometrech mě, tedy vlastně moje auto chtějí vidět.

Není co skrývat, hned mi ukážou, kolik taková prohlídka stojí. Včetně DPH.

Servisní prohlídka 1 rok / 15.000 km:
4.500 Kč
Servisní prohlídka 2 roky / 30.000 km:
6.500 Kč
Servisní prohlídka 3 roky / 45.000 km:
4.500 Kč
Servisní prohlídka 4 roky / 45.000 km:
7.300 Kč
Servisní prohlídka 5 roků / 60.000 km:
8.500 Kč
Servisní prohlídka 6 roků / 75.000 km:
6.500 Kč
Servisní prohlídka 7 roků / 105.000 km:
4.500 Kč

Ceed má sedmiletou záruku, jak je u značky KIA dobrým zvykem a z tabulky je zřejmé, že servisní prohlídky, které se k záruce vztahují, za ten klid vážně stojí. A rozhodně nikoho nezruinují.

Pravidelné prohlídky umožní také to, aby zkušení technici důkladně poznali řidiče auta, jeho jízdní styl i specifické potřeby a mohli mu připravit služby na míru.

U mě je to jasné, každé jaro mě ničí silná pylová alergie, takže pan vedoucí hned do karty mého vozu přidává poznámku o doporučení vždy na jaře dezinfikovat klimatizaci ozónem nebo aktivním aerosolem a vyměnit kabinový filtr, nejlépe za ten speciální s uhlíkovou technologií. To se mi líbí, budou na mou alergii myslet za mě!

Když si tak povídáme dále, technici mi nabízí další služby, které AUTOBOND připravil pro firemní zákazníky tak, aby je údržba vozového parku co nejméně zatěžovala.

Můžu si vybrat třeba:

  • Servis vozidla na klíč – objednání přes preferovanou službu: email, telefon, webová aplikace
  • Individuální dobu objednání servisu
  • Pick up servis – vyzvednutí vozidla k servisní prohlídce na mnou dohodnutém místě
  • Zapůjčení vozidla po dobu servisních úkonů
  • Věrnostní slevy na práci i materiál
  • Uskladnění pneumatik AUTOBOND pneuhotel
  • Oprava důlků v karosérii DPR metodou
  • Opravy prasklin v čelním skle pomocí pryskyřice

A řadu dalších benefitů a vychytávek, jako je asistenční služba KIA platná v celé Evropě anebo detailing, nano ochrana laku i podvozku a čištění interiéru i široká nabídka originálního příslušenství. V AUTOBOND GROUP zvládnou i off-road a performance úpravy i montáž GPS lokátorů.

Ceed je spolehlivý dříč, dělník na každý den, ten asi není úplně vhodný pro performance nebo off-road úpravy, ale nano ochrana laku a ochrana podvozku se mi líbí, to se bude hodit v té džungli, co na silnicích panuje. Hned si domlouváme termín, kdy ty kosmické kosmetické technologie redakčnímu autu dopřejeme.

Těšte se na další díl servisního speciálu!

Fotogalerie

Autor: Radim Kolibík