Společnost
09/11/2015 Jaroslav Baďura

Taška za 35 tisíc, mobil za 125 tisíc. Opilý muž na Stodolní ulici prožil drahý večírek

Mimořádně drahou "náladu" si o víkendu na proslulé ostravské Stodolní ulici přivodil čtyřiatřicetiletý muž. Opil se a když zmožen alkoholem nedával pozor, někdo mu ukradl cennosti v hodnotě dvou set tisíc korun.

Krádež se odehrála někdy mezi jednou a druhou hodinou ranní na Stodolní. Když se čtyřiatřicetiletý muž jakžtakž probral po náročném večírku, zjistil, že mu chybí taška s osobními věcmi. A nešlo o jen tak obyčejnou tašku ani o obyčejné věci…

„Policisté pátrají po zatím neznámém pachateli, který využil nepozornosti 34 letého poškozeného a  odcizil jeho tašku za zhruba 35 tisíc korun. Spolu se zavazadlem byly odcizeny dva mobilní telefony, z toho jeden za asi 125 tisíc korun, peněženka, kreditní katy, finance ve výši 15 tisíc korun, doklady i klíče vozidla. Celkovou škodu na majetku specifikoval poškozený ve výši zhruba 218 tisíc korun,“ uvedla ostravská policejní mluvčí Gabriela Holčáková.

K objasnění věci zahájili policisté úkony trestního řízení pro přečin krádež a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.

Sdílejte článek