Auto
03/10/2022 Václav Menšík

​Toyota Beyond Zero – za čistou Ostravu i s hráči Baníku!

Během unikátní roadshow Toyota Beyond Zero v Autobond Group v Ostravě – Hrabové se můžete utkat s hráči Baníku Ostrava v jízdě na spotřebu v hybridní Toyotě RAV4.

Nahlédněte do budoucnosti mobility! Toyota se stala průkopníkem v oblasti elektrických pohonných jednotek. V současné době značka nabízí dokonce čtyři taková řešení: plně hybridní vozy, plug‑in hybridy, vodíkový elektrický pohon a bateriový elektrický pohon. Nyní si Toyota stanovila nový cíl – vyvíjet automobily, které mají pozitivní dopad na životní prostředí.

Toto všechno můžete zažít v autosalonu Toyota na Krmelínské ulici v Ostravě – Hrabové, kde uvidíte na vlastní oči čtyři různé modely aut reprezentující čtyři různé pohony. Chybět nebude ani žhavá novinka – ikonická Toyota MIRAI na vodíkový pohon, která během jízdy čistí vzduch.

Součástí akce je také program pro děti a soutěž spojená s návštěvou ambasadorů - hráčů Baníku Ostrava. Můžete si i zasoutěžit, pokusit se zajet okruh s Toyotou RAV4 Plug-in Hybrid s co nejmenší spotřebou a srovnat svůj výkon s výkony ostravských fotbalistů.

A jako bonbónek budete mít v rámci roadshow možnost testovací jízdy ve vodíkové Toyotě Mirai nebo plug-in-hybridní Toyotě RAV4!

Roadshow se koná v areálu Autobond Group v Ostravě – Hrabové v pondělí 10. října od 12:00 do 18:00 hodin a v úterý 11. října od 8:00 do 13:00 hodin.

Počet míst ve vozech je omezen, proto si rezervujte termín na e-mailu marketing@autobondgroup.cz

Sdílejte článek