Auto
18/10/2021 Václav Menšík

Toyota Fleetový den v Třinci už nyní vyřeší mobilitu vaší firmy na příští rok

AUTOBOND GROUP, a.s.

Tradiční Fleetový den AUTOBOND GROUP je nejlepší cestou, jak zajistit mobilitu vaší firmě i v dnešní nejisté době. V třineckém dealerství Toyota již nyní přijímají objednávky na vozy s dodáním na příští rok.

Fleetový den Toyota, který se koná 22. 10. od 8:00 do 17:00 v showroomu Toyota na Frýdecké ulici v Třinci, je ideální příležitostí, jak vyzkoušet vozy Toyota a Lexus, jež dokonale obstojí ve všech oblastech profesionálního nasazení. Od úsporných hybridních kombi Corolla přes minivany ProAce k nezničitelným pickupům Hilux a dalším modelům ze široké nabídky tradičního výrobce spolehlivých osobních i užitkových vozů.

Zákazníky, kteří hledají nekompromisní kvalitu, dokonalé pohodlí a nejmodernější techniku v atraktivním balení, jistě zaujmou vozy Lexus, které jsou v Moravskoslezském kraji novinkou oficiálního zastoupení AUTOBOND GROUP.

Během celého dne vám budou k dispozici fleet specialisté obou značek, se kterými můžete při kávě podrobně probrat potřeby vaší firmy. Můžete se těšit i na občerstvení a malý dárek.

Zkušení prodejci v čele s fleet manažerkou Janou Majchrovskou vám pomohou vyřešit budoucnost vašeho vozového parku a navrhnou nejlepší řešení jak z hlediska užitné hodnoty, tak požadavků na dodací termíny vozů i jejich financování.

Ačkoliv Toyota a AUTOBOND GROUP stále dokáží udržet dodací termíny v obvyklých mezích, v této turbulentní době rozhodně není čas na odkládání obnovy vozového parku vaší firmy.

Fleetový den v Třinci je tak ideální příležitostí, jak si zajistit moderní, ekologickou a ekonomickou flotilu spolehlivých osobních i užitkových vozů Toyota a luxusních hybridů Lexus s dodáním počátkem příštího roku.

Fleetový den Toyota 22. 10. 2021
Toyota Třinec
Frýdecká 53
Třinec

Sdílejte článek