Společnost
23/11/2015 Jaroslav Baďura

Tři zranění při vážné nehodě, dvě děti byly naštěstí připoutané v sedačkách

Tři zraněné si vyžádal střet dvou malých osobních aut na Novojičínsku. Zranění byli v obou vozech, ovšem výčet mohl být ještě horší, kdyby řidička jednoho z vozů nepřipoutala řádně dvě své děti v automobilu.

Čtyři jednotky hasičů zasahovaly v neděli večer v obci Vrchy (okres Nový Jičín) u nehody dvou osobních automobilů Hyundai Pony a Chevrolet Spark. Hasiči museli vyprostit pomocí hydraulického nářadí řidičku Hyundai, zranili se také dva dospělí cestující v Chevroletu, který skončil v příkopu.

„Operační středisko hasičů bylo o nehodě informováno v neděli krátce po páté hodině odpolední. Na místo nehody vyjely dvě jednotky Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje – ze stanic ve Vítkově a Bílovci, společně s nimi dvě jednotky dobrovolných hasičů – Fulnek a Bílovec,“ uvedl mluvčí hasičů Petr Kůdela.

Hyundai zůstal po srážce na silnici, hasiči z něj opatrně vyprostili mladší řidičku, v sedačkách zůstaly dvě děti bez zranění. Chevrolet skončil v příkopu, v něm se zranili dva pasažéři. Hasiči předali zraněné osoby zdravotníkům, také zabezpečili obě vozidla před požárem a zasypali menší únik provozních kapalin nasákavým sorbentem.

Sdílejte článek