Kultura
15/09/2023 Zuzana Žáková

Trojan, Pazderková i Krajčo – divadelní předplatné Pokladu a Akordu láká na známá jména

archiv divadla

Chcete vidět známé české herce na ostravské scéně? Pořiďte si divadelní předplatné na pražská divadla v kulturních domech.

Poklad i Akord přináší pestrou nabídku, u které se budete smát, chvílemi možná i brečet nebo si připomenete, proč stojí za to žít. Na co konkrétně se můžete těšit?

Šest představení v jednom předplatném

Plánujete si koupit vstupenky na několik divadelních představení v letošním roce? Nebo chcete vidět svého oblíbeného herce? Nečekejte, může se stát, že bude brzy vyprodáno! Rezervujte si své oblíbené místo k sezení.

Využijte divadelní předplatné, které vám nabídne pestrou nabídku. Najdete v ní celkem šest lákavých titulů, které navíc získáte za zvýhodněnou cenu. Máte obavy, co s předplatným, když nebudete mít čas navštívit všechna představení? Nevadí! Předplatné je totiž přenosné a divadelní zážitek si může místo vás dopřát někdo z vašich blízkých.

Těšit se můžete na různá představení

V nabídce Akordu najdete například Všechny báječný věci s Richardem Krajčem, Příběh ze zoo s Davidem Švehlíkem. Porubský Poklad nabídne Vzkříšení s Ivanem Trojanem, Třetí prst na levé ruce s Ivou Pazderkovou a další. Choďte do divadla po celý rok a užijte si zábavu v Akordu nebo Pokladu.

Náš tajný tip: Vzkříšení s Ivanem Trojanem

Navštívit můžete například Vzkříšení. Hru, kterou napsal pro Dejvické divadlo Daniel Doubt. Je o hledání lásky s určitou dávkou pochybnosti. Stalo se vše tak, jak se uvádí? Pokud ano, jde o ten nejneuvěřitelnější příběh. Mohlo se všechno stát v reálném životě? Kdoví. Jak vůbec funguje náhoda? Jde skutečně jen o to, že se v určitém čase dějí určité věci? Nebo náhoda neexistuje a vše je určitý záměr? A jak vnímat znamení, která se vám v životě objevují? Na všechny otázky možná dostanete odpověď přímo od herců – Ivana Trojana, Václava Neužila, Hynka Čermáka a dalších.

Sdílejte článek