Auto
14/09/2022 Václav Menšík

Zažít Lexus a Baník Ostrava

Radim Kolibík, Magazín PATRIOT

Tahle instagramová soutěž ostravského prodejce Lexusu měla velký ohlas. Aby taky ne, když dva šťastní fanoušci mohli tentokrát zažít Lexus a utkání Baníku Ostrava jako nikdo jiný!

Gastronomie Zažít Lexus a resort Cattaleya 01/07/2022

Výherci se stali Michal z Ostravy a Karin z Olomouce. A tak v sobotu před polednem dorazil řidič Václav s Lexusem RX do Olomouce a sličná prodejkyně Veronika v novém Lexusu NX do Ostravy, aby naložili své VIP pasažéry a jejich doprovod.

Na palubě na hosty krom pro Lexus typického pohodlí čekalo občerstvení a drobné dárky, aby jim cesta na stadion lépe ubíhala. V deštivém popoledni se oba vozy setkaly přímo před branami Městského stadionu v Ostravě, kde už čekal David Lischka, opora zadních řad Ostravanů. Výherci z jeho rukou převzali dresy, šály a další nezbytný baníkovský merch a prohlídka stadionu mohla začít!

Díky Davidovi jsme se vydali nejen do VIP prostor a technického zázemí stadionu, ale dostali jsme se i do jinak posvátné a návštěvám zapovězené šatny domácích, ve které už bylo vše nachystáno na příchod hráčů. To se prostě nezapomíná!

Támhle sedí Honza Laštůvka, tady Jiří Fleišman, nejkrásnější dresy čekají na celou zahajovací sestavu a kustod dokončuje poslední drobnosti. Odhodlání rvát se o vítězství je tu přímo hmatatelné.

Na selfie snad není lepší místo než šatna Baníku, ale musíme dávat pozor na sociální sítě, nikdo nechce soupeři vyzradit sestavu ještě před zápasem!

Už bez Davida, který ač zraněný, samozřejmě zůstal se svým týmem, jsme si odskočili do nedalekého Světa techniky v Dolní oblasti, kde se až do konce října koná výstava Baník Expo. Je úžasná! Plná unikátních exponátů, interaktivních prvků a videa. Tady by člověk mohl strávit celý den a kochat se modrobílou historií.

Blíží se výkop zápasu a my musíme zpět na stadion, občerstvíme se ve VIP zóně po boku legend Baníku a pak už honem na tribunu! Spolu s tisíci fanoušků ženeme hráče vpřed, můžeme si hlasivky vykřičet, ale bohužel to nestačí a krutá prohra je tak jedinou kaňkou na jinak dokonalém dni.

Domů se tak všichni vrací bez radosti z výhry, ale plni zážitků a optimismu do dalších zápasů. Jedno je jisté. Michal a Karin možná příště nepojedou Lexusem, ale na stadion dorazí i kdyby trakaře padaly!

Sdílejte článek