Cestování
11/12/2019 Jaroslav Baďura

6 + 1 tip na vánoční dárek z Velkých Karlovic

Vánoce jsou milou příležitostí dát vašim blízkým najevo, že na ně myslíte.

Potěšte je hezkým zážitkem, dopřejte jim odpočinek i zábavu v krásném prostředí uprostřed přírody Beskyd. V hotelech Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích najdete tipy pro celou rodinu.

Wellness den pro zdraví

Nejprodávanější poukaz Resortu Valachy - celodenní pobyt v relaxačním centru Wellness Horal s masáží či beauty ošetřením dle výběru a tříchodovým obědem. Obdarovaný si může po celý den užívat koupání v termálních bazénech, saunový svět se saunovými rituály nebo protáhnout tělo v kardio fitness centru. To vše za cenu od 1 590 Kč.

Romantický víkend s wellness

Hotely Lanterna a Horal jsou vyhlášeným cílem milovníků relaxace. Pokud chcete svým blízkým věnovat romantický víkend s relaxací a dobrým jídlem, je to jasná volba. Pobyt vždy zahrnuje snídani, večeři a neomezený vstup do Wellness Horal. Náš tip: Věnujte balíček Relaxační neděle – pobyt z neděle na pondělí, který je cenově zvýhodněný, navíc si při něm obdarovaný s odjezdem víkendových hostů užije klidnější atmosféru.

Kurz etikety s Ladislavem Špačkem

Setkání s „mistrem etikety“ ve Spa hotelu Lanterna se již stala příjemnou tradicí. Obdarovaný si s tímto dárkem osvěží zásady společenského chování a stolování u degustační večeře. Termíny pro rok 2020: 1. 5. a 19. 12.

Degustační večeře v Lanterně

Ideálním dárkem pro náročné gurmány je poukaz na degustační menu v zážitkové restauraci Vyhlídka v hotelu Lanterna. Na své si přijdou i milovníci vína: v hotelové vinotéce je zastoupeno pět desítek vinařství z 9 zemí světa.

Kurz pečení frgálů

Ideální dárek pro vášnivé kuchařky a kuchaře. Tříhodinové kurzy pod vedením profesionální pekařky Resortu Valachy se konají každou druhou sobotu od dubna do listopadu.

Vstupenky do Wellness Horal

Věnujte odpočinek v relaxačním centru Wellness Horal. Návštěva termálních bazénů potěší každou rodinu s dětmi. V nabídce je celá řada zvýhodněných rodinných vstupenek. Více informací

Hodnotové poukazy

Pokud si nejste jistí, čím konkrétně byste se zavděčili, zvolte poukaz v nominální hodnotě. Ať si obdarovaný sám vybere, za co poukaz utratí. Všechny poukazy můžete objednat snadno on-line na webu Resortu Valachy.

Další tipy z Resortu Valachy

Co také můžete věnovat pod stromeček prostřednictvím dárkového poukazu:

18. 1. - Radim Uzel: Veselé příhody z ordinace i soudní síně

19. – 22. 3. - Fit pobyt s Hankou Kynychovou

2. 5. – Snídaně s N a Marošem Kramárem

15. 10. – Zbigniew Czendlik: Postel hospoda kostel

16. 10. – Jan Čenský: První dojem

Sdílejte článek