Cestování
03/06/2019 Jaroslav Baďura

​Hasič Sam, Shrek i Vaiana: děti čeká Pohádkový les ve Velkých Karlovicích

Velké Karlovice ožijí o víkendu pohádkami.

Nejoblíbenější rodinná akce Resortu Valachy, Pohádková cesta lesem, se uskuteční již tuto neděli 9. června u hotelu Galik. Tentokrát se ponese v duchu populárních animovaných filmů pro děti.

V okolí hotelu Galik bude připravena zábavná trasa, na které děti potkají řadu oblíbených hrdinů a budou s nimi plnit různé úkoly.

S hasičem Samem si zkusí práci požárníka, s Pocahontas vyrobí pravou indiánskou čelenku, s Aladinem se proletí na létajícím koberci, zažijí koulovačku v Ledovém království a čeká je i setkání s odvážnou Vaianou, zlobrem Shrekem, Pepkem námořníkem, Asterixem a Obelixem či Pošťákem Patem, kterému mohou v dopise svěřit svá tajná přání.

Registrace probíhá v hotelu Galik od 9:30 hodin, na pohádkovou trasu mohou rodiče s dětmi vyrazit nejpozději ve 12 hodin. Po návratu je u Galiku čeká kromě občerstvení také doprovodný program: deskové a IQ hry Mindok, zábava a hry s žabákem COQUIm a GoGEN Maxipsem Fíkem, jízdy na koni, vystoupení bubeníků, pohádkový fotokoutek nebo ruličkové překvapení.

Akce se koná za každého počasí.

Necelý týden po Pohádkovém lese, v sobotu 15. června, se v Resortu Valachy koná další akce pro celou rodinu - cyklistický závod Bike Valachy. Kromě dvou tras pro dospělé v délce 25 a 50 kilometrů nabídne i dětské závody v sedmi věkových kategoriích. Děti při přihlášení předem platí symbolické startovné 50 korun.

Všichni malí sportovci také tradičně v cíli obdrží za svůj výkon perníkovou medaili.

Více informací: www.valachy.cz

Sdílejte článek