NEKOREKTNÍ KOLIBA
12/08/2017 Admin PATRIOT

Ital v hladovém okně? V Hrabůvce je možné všechno

Kde si dát dobré jídlo a kterému podniku se obloukem vyhnout? Jsme milovníci dobrého jídla, píšeme o restauracích, jak nám zobák narostl. Fandíme šílencům, kteří věří, že se provozováním restaurace mohou uživit, ale štve nás, když někde hostu nedají to, co si zaplatí. Jsme NEKOREKTNÍ KOLIBA!

V oprýskaném objektu někdejší občanské vybavenosti na sídlišti ve staré Hrabůvce v ulici Zlepšovatelů byste asi rychlé občerstvení v takzvaném hladovém okně očekávali.

Ale když na vás jukne Ital, který tady už půl roku učí zákazníky jíst vynikající těstoviny, gnochi a lasagne, pak vám, stejně jako i nám z NEKOREKTNÍ KOLIBY, spadne brada.

Těstoviny jsou čerstvé a lahodné, omáčky perfektně vychucené, jen burger, který Ital zřejmě v nabídce zanechal pro poslední zatvrzelé odmítače pasty, je krokem vedle. V Ostravě je řada podniků, kde vám burger udělají mnohem lépe.

Vyzkoušeli jsme čtyři varianty nudlí a gnochi, Ital umí nejen připravit skvělé těstoviny, ale opravdu dobře si hraje s chutí omáček.

Fotografie jsou už z domácí kuchyně, kam jsme si pokrmy z okna donesli – k mání jsou v papírových krabičkách. A nakoupit si můžete i těstoviny.

A výsledek? Vřele doporučujeme!!!

NEKOREKTNÍ KOLIBA

Sdílejte článek