Cestování
21/02/2019 Jaroslav Baďura

Jóga a nordic walking: nastartujte jaro ve Velkých Karlovicích

První jarní dny přímo vybízí k tomu, odhodit s vrstvami oblečení i nadbytečné tukové zásoby, začít se víc hýbat, zdravě jíst, prostě znovu nastartovat svůj zdravý životní styl.

Pokud se také potřebujete probrat ze „zimního spánku“, vyrazte načerpat novou energii do Beskyd a svěřte se do péče Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích.

Jeho Spa hotel Lanterna a Wellness hotel Horal se na jaře opět zaměřují na oblíbené pobyty se sportovními aktivitami a relaxací, navíc také se zvýhodněním „4 noci za cenu 3“.

Od druhé poloviny března do konce dubna jsou pro ubytované hosty ve všedních dnech připraveny bezplatné lekce jógy, pilates, aqua fitness, latino dance a stále populárnějšího nordic walking. Právě pro ten skýtají Velké Karlovice skvělé podmínky díky množství tras, na nichž objevíte krásy probouzející se přírody.

K tomu se můžete těšit na zdravou gastronomii včetně snídaní se superpotravinami a raw pokrmy, v hotelu Lanterna i se smoothie koktejly, které jsou tím nejlepším ranním životabudičem.

Po sportu můžete spočinout v hotelových relaxačních centrech s bazény a saunami. Jak komornější L-Spa v hotelu Lanterna, tak i Wellness Horal s termálními bazény a fitness centrem v hotelu Horal nabízí k dokonalému odpočinku také exotické masáže prováděné terapeuty z Thajska, Srí Lanky, Filipín, Bali a Indie.

Mezi prvními také můžete vyzkoušet zcela nová beauty ošetření ayurvédskou kosmetikou Lakshmi. Tolik populární saunové rituály, které se konají nejméně šestkrát denně ve Wellness Horal, jsou pak tou nejlepší třešinkou na dortu jarní vzpruhy v Beskydech. Více informací o jarních pobytech v Resortu Valachy

Spa hotel Lanterna, Wellness hotel Horal

Jarní pobyty 4 za 3 s lekcemi cvičení zahrnují:

* Snídaně a večeře formou bufé

* Lekce cvičení (jóga, nordic walking, pilates, aqua fitness, latino dance)

* Neomezený vstup do Wellness Horal

* Pro hosty Lanterny také neomezený vstup do L-Spa

* Shuttle servis mezi hotely Lanterna a Horal

Sdílejte článek