Sport
11/01/2024 Petr Sobol

Lístky na hokejové MS rychle mizí, do prodeje půjdou vstupenky na jednotlivé zápasy

Foto: Petr Sobol

Pořadatelé Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024 v Praze a Ostravě připravují roztržení balíčků a spuštění prodeje vstupenek na jednotlivé zápasy – ten začne v úterý 16. ledna 2024. Pro české fanoušky stále existuje možnost vidět v akci domácí tým.

První tři měsíce ukázaly enormní zájem a hlad fanoušků po světovém šampionátu. Za toto období organizátoři prodali téměř 400 tisíc vstupenek, což je téměř 65 % z celkové prodejní kapacity. V úterý 16. ledna v 10:00 hod jdou do prodeje vstupenky na jednotlivé zápasy.

Nejlevnější vstupenka po roztržení denních balíčků začíná na ceně 490 korun. Family Game tickets, které pořadatelé jako jediné uvolnili v první fázi samostatně, zůstávají v prodeji už od 190 korun.

MS IIHF v ledním hokeji se do Prahy a Ostravy vrátí po devíti letech. Pokud si fanoušci ještě nezakoupili vstupenku, nyní je ideální čas. Nemusí řešit, zda se jim zamlouvá druhý zápas v denním balíčku, ale mohou si zvolit nejvíce preferované utkání a užít si jedinečnou atmosféru vrcholné hokejové akce. Vstupenky na všechna utkání základní části zakoupí fanoušci v síti Ticketportal.

Pro fanoušky nadále existuje vysoká šance, jak vidět české hráče na vlastní oči. Z herního plánu šampionátu je jasné, že v případě postupu ze skupinové fáze si domácí reprezentace v Praze zahraje „večerní“ čtvrtfinále 23. května od 20:20. „V historii mistrovství světa se ještě nestalo, že by český národní tým zůstal před branami play-off. Pokud chtějí fanoušci zafandit domácím hokejistům, měli by si pořídit vstupenky na „pražské“ čtvrtfinále co nejdříve,“ říká vedoucí oddělení ticketingu MS IIHF v ledním hokeji 2024 Martin Gremlica.

Single vstupenky na čtvrtfinálové zápasy je možné pořídit od 2 390 korun v síti Ticketmaster. Pokud by se opakovalo úspěšné čtvrtfinále jako v roce 2015, kdy Češi včele s Jaromírem Jágrem zlomili Finy, nastoupí domácí tým ke svému semifinálovému duelu v sobotu 25. května ve 14:20 v O2 Aréně.

Sdílejte článek