Auto
02/09/2022 Václav Menšík

Nový Lexus RX se ve velkém stylu poprvé ukázal v Ostravě!

Krátce po české premiéře si mohli zákazníci AUTOBOND GROUP a.s. prohlédnout nový Lexus RX přímo v showroomu Lexus Ostrava.

K salonu z parkoviště vede černý koberec, ve venkovním stanu hraje DJ a vedle něj griluje známý ostravský šéfkuchař David Valíček. AUTOBOND GROUP a.s. pojal představení nové vlajkové lodi Lexus se vší parádou!

Jindy zaplněný showroom je dnes úplně prázdný. Všechny vystavené vozy musely ven, aby zůstal prostor jen a pouze pro hvězdu dnešního večera, dlouho očekávanou novinku z dílny japonských inženýrů. Lexus RX, který si vzal to nejlepší ze svého mimořádně pohodlného předchůdce a přidal moderní dynamický design i kompletně přepracovanou architekturu interiéru, jemuž vévodí obrovský čtrnáctipalcový středový displej.

Už při statické prohlídce modrého krasavce bylo znát, že tohle auto bude jedním z vrcholů své třídy. Délka vozu zůstala stejná, úctyhodných 4890 mm, narostl však rozvor, což spolu s novou architekturou sedaček slibuje ještě více prostoru a komfortu v kabině. Zvenčí působí nové RX dynamicky, přikrčená silueta mu dodává na lehkosti a exkluzivní modrá metalíza vše jen podtrhuje.

Soudě podle nadšených komentářů přítomných hostů bude o tohle auto velký zájem!

„Nový Lexus RX již lze objednat a kdo to stihne během prvních zářijových dní, může se na své nové auto těšit už v únoru příštího roku,“ doplňuje Jakub Krečmer, vedoucí prodeje Lexus Ostrava. A jedním dechem dodává, že první testovací jízdy budou možné od ledna, kdy do Ostravy dorazí první předobjednané vozy.

Pro úplnost dodáváme, že nové hybridní RX lze nyní objednat s mimořádným zvýhodněním již od neuvěřitelných 1 647 000 Kč včetně DPH.

Poslední prázdninový den v Ostravě nebyl jen o autech, ale také o přátelském setkání klientů a fanoušků značky Lexus i kulinářském umění, které k autům prostě patří. Šéfkuchař David Valíček opět bodoval, hosté si tak mohli pochutnat na skvělém steaku, grilované zelenině, pečených bramborách i sladkých dezertech, které pro ně tým Food Ateliéru připravil.

K jídlu se jako tradičně podávalo víno z vinařství Rochůz a debaty nad nejen nad novým Lexusem RX tak byly ještě příjemnější.

Sdílejte článek