Byznys
27/10/2017 Jaroslav Baďura

Restaurace Guest v Ostravě končí, tým bude působit v Golf Resortu Ostravice

Známá ostravská restaurace Guest Restaurant Francais z Korunní ulice v Ostravě-Mariánských Horách končí. Tým bude od 4. listopadu působit v Golf & Ski Resortu Ostravice.

Provozovatelé změnu oznámili na oficiálním facebookovém profilu restaurace Guest.

„Nedávno nás navštívil majitel Golf & Ski Resortu Ostravice, který byl našim občasným hostem, s nabídkou, aby náš šéfkuchař Simon Guest převzal do své péče restauraci resortu. Rozhodování pro Simona i pro náš celý tým nebylo snadné, vždyť se nám během pěti let působení Guest Restaurantu Francais na Korunní ulici v Ostravě-Mariánských Horách podařilo vybudovat příjemnou restauraci v autentickém francouzském stylu s perfektním renomé,“ uvedli provozovatelé restaurace.

„Nadešel však čas a my jsme se rozhodli, že nabídku, a s tím i možnost rozvíjet se, přijmeme. Pevně věříme a doufáme, že si od 4. listopadu cestu za skvělou gastronomií v podání Simona Guesta na Golf & Ski Resort Ostravice najdete, vždyť Ostravice není tak daleko,“ stojí dále v prohlášení.

„Přesto všechno chováme k naší současné provozovně velkou úctu a bylo by nám velmi líto, kdyby tahle restaurace nepokračovala v podobném stylu a neudržela si i nadále své dobré jméno a úroveň, kterou nastartovali již téměř před dvaceti lety bratři Muťkové.“

Provozovatelé proto vyzývají příznivce restaurace, aby jim pomohli najít nového provozovatele, který by dál v Guestu pokračoval.

„Vybavení restaurace je od 1. listopadu 2017 připraveno k okamžitému odkupu.“

Sdílejte článek