Cestování
27/03/2019 Jaroslav Baďura

​Špaček, Čenský, Uzel, Kynychová. Lanterna opět láká na setkání s osobnostmi

Horský Spa hotel Lanterna ve Velkých Karlovicích láká nejen milovníky wellness a zážitkové gastronomie. Letos opět pokračuje také v tradici setkávání se zajímavými a inspirativními osobnostmi.

Vedle osvědčených večerů s etiketou stolování Ladislava Špačka nebo běžeckých kurzů Miloše Škorpila připravil i novinky – třeba seminář komunikace s Janem Čenským, večer s Radimem Uzlem nebo fit pobyt s Hankou Kynychovou.

Všechna připravovaná setkání můžete spojit s ubytováním v komfortním prostředí hotelu a využít veškerých jeho služeb, z nichž nejlákavější je bezesporu časově neomezený vstup do hotelového L-Spa a také do blízkého Wellness Horal s termálními bazény.

Zkrátka ideální příležitost pro útěk ze shonu všedních dnů nebo i dárek pro vaše blízké.

Ladislav Špaček: Kurzy etikety

Kurzy etikety s Ladislavem Špačkem se už staly ve Velkých Karlovicích tradicí. Program vedený zábavnou a populárně naučnou formou probíhá v restauraci Vyhlídka při degustační večeři, účastníci si tak nabyté znalosti rovnou vyzkouší při stolování.

Kdy: 1. 5. a 14. 12.

Jan Čenský: První dojem

Není pochyb, že právě herec a moderátor Jan Čenský je tím, kdo ovládá kouzlo získat si sympatie hned při prvním setkání. O zkušenosti a know-how se podělí při semináři První dojem. S módní poradkyní Lenkou Bernardes da Silva pohovoří o řeči těla a využívání charismatu a ukáže i principy práce s šatníkem.

Při ubytování ve Spa hotelu Lanterna sleva 10%.

Kdy: 23. 6.

Radim Uzel: Veselé příhody z ordinace i soudní síně

Přední český sexuolog, gynekolog a soudní znalec Radim Uzel je také výborným a vtipným vypravěčem. Zaposlouchejte se do příhod z ordinace i soudní síně, těšte se na nejzajímavější případy, sexuální mýty i pověry, které nejen pobaví, ale i rozšíří vaše obzory.

Kdy: 18. 5.

Hanka Kynychová: Fit pobyt

Známá cvičitelka, moderátorka a autorka řady knih a DVD o cvičení a zdravém životním stylu vás provede lekcemi cvičení zaměřenými na získání postavy snů. Jako doplněk můžete využít neomezený vstup do relaxačních center L-Spa a Wellness Horal.

Kdy: 11. – 14. 8. a 8. – 11. 11.

Snídaně s Naďou Labanovou pro ženy

Setkání s dlouholetou spolupracovnicí L. Špačka a módní stylistkou je příležitostí probrat ženská témata jako trendy v oblékání, společenské vystupování a etiketa, to vše při bohaté snídani. Hostem budou Ladislav Špaček a Jan Čenský.

Kdy: 1. 5.

Zbigniew Czendlik: Postel hospoda kostel

Nahlédněte do soukromí charismatického Zbigniewa Czendlika, známého moderními názory na církev i na život. Beseda je inspirována stejnojmennou knihou, která získala v roce 2017 cenu Magnesia Litera.

Kdy: 10. 10.

Naučte se běhat s Milošem Škorpilem

Chcete se naučit běhat, ale rádi byste se hned v začátcích vyvarovali chyb a omylů? Nebo se chcete zdokonalit a posunout svou výkonnost? Známý kouč Miloš Škorpil opět míří do Velkých Karlovic se čtyřdenními kempy nabitými tréninkem, konzultacemi i relaxací.

Kdy: 22. – 25. 4., 25. – 28. 4. a 10. – 13. 10. 2019

Triatlonový kemp s Petrem Vabrouškem

Zdokonalte se ve sportu, který zažívá boom popularity, s triatlonem, pod vedením nejúspěšnějšího českého Ironmana. Dvoufázový trénink s osobním přístupem je tou nejlepší možností, jak načerpat zkušenosti.

Kdy: 11. – 14. 7.

Více informací o všech pobytech

Sdílejte článek