Auto
04/03/2024 Václav Menšík

V Ostravě začal Lexus Business Week. Přináší novinky i slevy!

Foto: Lexus

Výjimečný týden, který připravil Lexus Ostrava, je skvělou příležitostí, jak na vlastní kůži poznat kvalitu hybridních vozů Lexus a získat ty nejvýhodnější podmínky. Pouze do soboty 9. 3. 2024!

Během tohoto týdne můžete zakoupit populární rodinné hybridní SUV Lexus NX 350h s nejmodernějším hybridem za 1 299 000 Kč včetně DPH nebo s operativním leasingem KINTO ONE již za 13 990 Kč bez DPH měsíčně.

Foto: Radim Kolibík, Magazín PATRIOT

Lexus Ostrava má ve svém showroomu v Ostravě – Hrabové pro všechny návštěvníky připravenu paletu testovacích vozů, pohoštění i dárky a představí také nové posily svého obchodního týmu.

V rámci Lexus Business Week dorazí do Hrabové dlouho očekávaná novinka – Lexus LBX. Ve středu a čtvrtek bude v rámci roadshow nejnovější přírůstek do rodiny Lexus připraven k testovacím jízdám. Kdo nový crossover nestihne vyzkoušet, může si přímo v showroomu zarezervovat další testovací jízdy v termínu 13. – 14. 3. 2024.

Lexus si pro svou roadshow připravil akční nabídku, díky které lze získat horkou novinku Lexus LBX již za 699 000 Kč včetně DPH nebo za 7 990 Kč měsíčně bez DPH s operativním leasingem KINTO ONE.

Foto: Lexus

Aby toho nebylo málo, každý zákazník, který si v Ostravě během Lexus Business Week vybere z bohaté nabídky skladových vozů Lexus, získá jako dárek keramickou ochranu karoserie svého nového vozidla i disků kol v hodnotě 12 000 Kč a nástřik podvozku v hodnotě až 10 500 Kč úplně zdarma.

Ať už vybíráte nový vůz nebo jste fanoušky pokročilých hybridních technologií, neváhejte, navštivte showroom Lexus Ostrava a nahlédněte do světa japonské prémiové kvality.

Sdílejte článek