Společnost
01/12/2023 Václav Menšík

Vítězové derby poboček Autobondu si užili hokejové derby jako VIP

Foto: Vladimír Pryček/Magazín PATRIOT

Když se mají utkat Vítkovice s Třincem, vždycky to má náboj. A pro Autobond, který je už tři roky partnerem HC Vítkovice Ridera a zároveň má úspěšný autosalon v Třinci, to má náboj dvojnásobný. Když se k tomu přidá malá sázka, je o zábavu postaráno.

V sázce bylo hodně! V souboji autobonďáků z Třince a Vítkovic nešlo o nic menšího, než o možnost sledovat derby jako praví VIP z luxusního skyboxu pod střechou Ostravar Arény.

Vítkovičtí připravili led, o brusle i hokejky se postaral kustod A týmu a zaměstnanci z Třince a Ostravy se mohli utkat v rozstřelu. Branka zůstala prázdná, střílelo se však z půlky hřiště. A to je pořádná dálka!

Za ostravský tým byl samozřejmě nominován vedoucí prodeje KIA Daniel Dlouhopolský, který se věnuje, kromě péče o zákazníky a své kolegy, také spolupráci v rámci sponzorství s hokejovým celkem HC Vítkovice Ridera. Tým doplnit prodejce značky Kia Radek Blecha, vedoucí skladu Roman Sládek, servisman Kia Jan Flax a nesměl chybět fleetový manažer Jakub Šebek, který má dlouholetou zkušenost s obchodem i hokejem. Sestavu doplnila Iva Mališová, asistentka fleetového týmu.

Za třinecké nastoupili manželé Petr a Miroslava Walkovi, kteří jsou dlouholetými zaměstnanci Autobondu. Petr jako výborný automechanik zajistí, že váš vůz dostane vždy nejlepší servis a jeho manželka tomu dá punc v podobě krásně umytého a naleštěného vozidla. Družstvo doplnili silní muži. Za dílnu Libor Biedrawa a Milan Vilgocký, obchodní tým zastupoval Petr Matz.

Střelecký souboj byl napínavý až do úplného konce. Přeci jen trefit bránu ze středového kruhu není jen tak. A to na rozdíl od hokejistů v derby střelce nikdo neatakoval. Nakonec zvítězil tým třineckých, přísnému oku vítkovické legendy Ladislava Svozila však neuniklo, že zkušení hokejisté v ostravském týmu projevili jistou kolegialitu, což je skvělé gesto a zaslouží si pochvalu.

Nečekaně se na ledě objevila i návštěva až z Prahy. Manažeři ze společnosti Kia Czech chválili nasazení kolegů a ocenili aktivity, které kolem hokeje a značky KIA společnost Autobond Group realizuje nejen v Ostravě a okolí.

Když bylo rozhodnuto o vítězi, vydali se všichni ve společnosti Petry Duchkové a Ladislava Svozila na prohlídku arény a jejího zázemí. Nemohli minout šatnu domácích, poděkovali kustodovi za skvěle připravené hole i brusle a viděli také velín, jemuž při zápasech vládnou technici a osvětlovači.

Přípitek a občerstvení ve skyboxu se stalo jen malou ochutnávkou před hlavním zápasem.

Samotné hokejové derby bylo pro všechny zážitkem. Zaplněná Ostravar aréna hnala domácí za vítězstvím, VIP skybox Autobondu však tentokrát burácel fanděním třineckých, kteří nakonec byli odměněni úspěchem svého týmu.

Příště tomu může být naopak a vy u toho můžete být taky. Autobond Group stále roste, rozšiřuje svůj tým a pokud se stejně jako hokejisté nebojíte svižného tempa v práci a troufnete si postavit se třeba i na led v Ostravar Aréně, může to být nová práce snů.

Foto: Vladimír Pryček/Magazín PATRIOT
Sdílejte článek