Byznys
30/11/2022 Jaroslav Baďura

Dara bags končí. Oblíbené kabelky vyráběla v Ostravě 14 let

Oblíbená značka kabelek Dara bags končí. Majitelka firmy Darina Ermisová to oznámila na oficiálním facebookovém profilu firmy.

"Já nevím, jak to napsat tak, aby to nebolelo, ale Dara bags se loučí. Po úžasných čtrnácti letech končíme. Skutečně," uvedla Darina Ermisová.

"Vždy jsem dbala na to, abychom s vámi komunikovali narovinu, zasloužíte si tedy vědět, co se právě u nás děje. Pravda je taková, že takhle velká firma se nedá za současných podmínek finančně zvládnout. Dělali jsme, co jsme mohli, bojovali do poslední chvíle. Poslední dva roky jsem skoro nespala, pracovala jsem od rána do večera a rvala se jako lvice, abych Dara bags udržela nad vodou," napsala majitelka.

Magazín PATRIOT její neobyčejný příběh svým čtenářům představil v tomto článku.

"S vyhlídkami na příští rok to není růžové - materiál výrazně podražil, energie i celkové náklady. Finance a síly docházejí. Proto to vzdávám," napsala Darina Ermisová.

Uvedla, že jí bylo ctí šít ty nejbarevnější a nejúžasnější kabelky. Žádná jiná kabelková firma na světě podle Dariny Ermisové nemá tak věrné a milující fanynky. "Díky vám jsem prožila čtrnáct nádherných let, kdy moje práce pro mě byla vším."

E-shop bude ještě podle Dariny Ermisové nějakou dobu fungovat. "Mrkněte, jestli se vám nějaká skladovka nezalíbí. Jsou to totiž poslední kabelky a doplňky, které s láskou zabalíme a pošleme do světa. Přátelé, přeji vám do budoucna jenom to nejlepší. Nezapomeňte nosit kvalitní kabelky, milujte barvy a vzory. Kdo ví, třeba se znovu potkáme. Alespoň já bych si to moc přála!

Sdílejte článek