Gastronomie
16/08/2023 Admin PATRIOT

EXKLUZIVNĚ: Ochutnejte jedinečný pivní speciál. Pouze na Radegast dni

Pivovar Radegast

Oslavy správně hořkého piva Radegast vypuknou v sobotu 26. srpna v Nošovicích. Na programu je skvělá hudba i perfektně ošetřené pivo Radegast. Vstup na akci je zdarma.

Pivní speciál exkluzivně uvařený nošovickými sládky bude na čepu jen v rámci akce Radegast den 2023. Správně hořkou pivní nabídku doplní prémiový ležák Radegast Ryze Hořká 12, hořké osvěžení Radegast Rázná 10 nebo mimořádně hořký Radegast Ratar.

Pivovar Radegast se dlouhodobě snaží, aby se hospodští o pivo v hospodě správně starali a správně ho čepovali. Radegast den je skvělou příležitostí si takovou školu čepování vyzkoušet na vlastní kůži. Nejlepší mistry za výčepem odhalí v průběhu pivních slavností v Nošovicích hořký souboj výčepních.

Hudební program vyšperkují kapely Queenie, O5 a Radeček, Iné Kafe nebo Sto zvířat. Moderovat bude herec Vladimír Polák. Hokejové fanoušky potěší autogramiáda hokejistů mistrovského Třince. Velkou podívanou slibuje dřevorubecká show.

Hospodská zóna nabídne stolní fotbálky nebo air hockey. Radegast vodní zóna upozorní na špičkové výsledky nošovického pivovaru v snižování spotřeby vody, v čemž patří k nejlepším na světě. Soutěživí návštěvníci budou moci poměřit své síly v hodu táckem, držení krýglů nebo přitahování na hrazdě.

Prozkoumat varnu s pivovarskými pstruhy hlídajícími kvalitu vody, plechovkovou linku s kapacitou 60 000 plechovek za hodinu nebo moderní centrální sklad s robotizovanými vozíky půjde na prohlídkách pivovarem. Ty startují od 12:00 a v 15minutovém intervalu potrvají do 18:00

Zaparkovat auto bude možné na nedalekém parkovišti Hyundai. To bude s areálem Radegast dne propojeno kyvadlovou dopravou. Z Frýdku-Místku do Nošovic pak budou jezdit autobusy každých 15 minut. Areál se otevírá v 10:30 a uzavírá v 23:00. Vstupné na akci je zdarma.

Sdílejte článek