Gastronomie
21/09/2022 Petr Sobol

Favoritka MasterChefa?! V prvním finálovém díle zářila Tereza z Ostravy

Na obrazovky TV Nova se vrátil oblíbený pořad MasterChef Česko, ve kterém se poprvé ve vaření utkali účastníci finálové šestnáctky. Nejlépe si z nich vedla Tereza Hybšová z Ostravy.

Finálová TOP 16 soutěžících je známá. V úterý se na televizních obrazovkách sešla poprvé, tentokrát ale nikdo ještě nevypadl.

Porotci Radek Kašpárek, Přemek Forejt a Jan Punčochář si však připravili tři náročné výzvy, jejichž celkový vítěz získal důležitý odznak imunity. A ten si vyvařila šestadvacetiletá Tereza Hybšová z Ostravy, pro kterou měli porotci samá slova chvály.

Tereza, která se ihned zařadila mezi největší favority soutěže, vystudovala anglistiku. „Věnuji se překladům a editacím nejrůznějších odborných i laických textů. Volný čas trávím s přáteli, s rodinou, s dobrou knihou, na horách nebo v přírodě. A samozřejmě v kuchyni,“ prozradila pro web tv.nova.cz.

Tereza o sobě taky řekla, že je dost svéhlavý samorost a nesnáší, když ji někdo do něčeho tlačí. Také nesnese stereotyp. „Mé životní hrdinky jsou moje máma s babičkou. Miluju psy, moře, černý humor, sarkasmus a kafe po ránu,“ dodala.

Kam až to v soutěži MasterChef Česko dotáhne?

Sdílejte článek