Kultura
08/11/2023 Petr Sobol

Festival Beats for Love má první hvězdu! Přijede Boris Brejcha

Foto: se souhlasem Beats for Love

Největší hudební festival v České republice Beats for Love má příští rok oslaví desáté výročí. Organizátoři chtějí dát fanouškům to nejlepší a posunout tak laťku festivalu ještě výše.

Organizátoři už začali s oznamováním hvězdných účinkujících a mají v plánu zveřejňovat až tři nová jména týdně. První z nich je současná ikona taneční hudby, německý DJ a producent Boris Brejcha, který bude jedním z hlavních taháků 10. ročníku festivalu.

„Boris Brejcha, známý svým unikátním stylem a energickými sety, je jedním z nejvýznamnějších jmén současné elektronické hudby. Jeho tvorba spojuje prvky minimal techno a high-tech minimal, což ho činí jedinečným a nepřehlédnutelným umělcem na hudební scéně. Brejcha se stal symbolem inovace a výjimečnosti v elektronické hudbě a jeho přítomnost na Beats for Love Festivalu slibuje nezapomenutelný zážitek pro všechny návštěvníky. Navíc si o něj fanoušci píší už několik let a my jsme rádi, že se nám ho konečně podaří přivést do Ostravy,” komentuje první hvězdu ředitel festivalu Kamil Rudolf.

Organizátoři postupně budou odhalovat i další jména, která zastupují různé taneční styly a budou vystupovat na různých festivalových pódiích. Těch by i v příštím roce mělo být více než 15. Beats for Love chce desátý ročník naplnit hvězdnými a originálními projekty jak po hudební, tak mimohudební stránce.

Sdílejte článek