Nejnovější zprávy: Je to borec! Štěpán Kozub vyprodal O2 arenu, přidal další termín Průšvih, aneb když ve sklepě doutná 30 metráků uhlí. Hasiči jej museli vysát ven!

Gastronomie

Kam dnes na oběd? Do Comedoru na beef burrito!

Restaurace Comedor v ostravské Zámecké ulici patří bezesporu k tomu nejlepšímu, co lze v Ostravě na poli špičkové gastronomie najít.

Ostatně někteří zde "vycvičení" zaměstnanci dnes pracují v dalších kvalitních gastro podnicích nejen v Ostravě, z více příkladů uveďme například současné majitele podniku HogoFogo Bistro.

Comedor vznikl v době, kdy se přestěhoval z prostor dnešní kavárny Elektra, kde působil jako mexická restaurace.

A Mexiko nezapře jídelníček ani dnes.

Ze současné karty můžeme doporučit z předkrmů hodně oblíbené guacamole y nachos - košík teplých nachos a čerstvá salsa guacamole.

Z polévek by se vám mohla líbit třeba juliana - hovězí vývar s masovou koulí plněnou sýrem cheddar.

Nabídce ryb a darů moře kraluje bogavante - humr připravovaný na grilu, pečená bramborová kaše a teplé česnekové máslo s bylinkami.

Z mexické nabídky doporučujeme beef burrito, možná neodoláte ani chili con carne - chili z hovězí svíčkové, tři druhy fazolí, rajčata, víno, čokoláda a cheddar, podávané s rýží.

Nabídka steaků je zde také široká, stejně tak rozhodně projděte seznam sladkostí - nás zaujaly třeba churros - smažené skořicové copánky a teplá čokoláda (mascarpone krém).

Máte zajímavé denní menu a chcete k vám pozvat hosty? Napište na info@patriotmagazin.cz.