Gastronomie
20/01/2024 Jaroslav Baďura

Kozlovický mlýn má nového majitele. Znovu jej otevře na jaře

Foto: ISMM Group

Oblíbená zastávka cyklistů i pěších turistů, areál Na mlýně v Kozlovicích, který byl delší dobu uzavřen, má nového majitele.

"S radostí oznamujeme rozšíření aktivit na poli restauračního, hotelového a svatebního businessu. Na sklonku roku 2023 jsme dokončili převzetí areálu, obecně známého jako Na Mlýně v Kozlovicích," uvedl na ofociálních facebookových stránkách ISMM Group její majitel, podnikatel Miloslav Cváček.

Areál se skládá z restaurace a penzionu, vše je postaveno v selském stylu a kromě hlavní budovy s mlýnským kolem a dřevěných chatek, které slouží k ubytování, je součástí komplexu i skanzenová část s historickými expozicemi.

Po začlenění do ISMM Group bude areál nést nově název Mlýn Kozlovice a organizačně bude jeho provoz zastřešovat společnost ISMM Restaurants & Hotels s.r.o., která provozuje i hotel Gong ve Štramberku.

"Vzhledem k tomu, že byl mlýn více než rok a půl zavřený, probíhají na místě nezbytné opravy a pozvolna nabíráme i nový personál. Hledáme provozního manažera, pro začátek aspoň dva dobré kuchaře, dva číšníky a dvě pokojské. Zájemci nás mohou kontaktovat na kariera@ismm.cz," uvedl Miloslav Cváček.

Oficiální otevření je plánováno na jaro letošního roku.

Sdílejte článek