Gastronomie
09/08/2023 Jaroslav Baďura

Oblíbená Kavárna fara v Hukvaldech na konci srpna skončí

Provozovatelé oblíbené Kavárny fara v Hukvaldech oznámili, že podnik na konci srpna uzavřou.

"Máme pro vás trošku smutnou novinku. Po dlouhém přemýšlení jsme se rozhodli naši kavárnu zavřít. Bylo to pro nás jedno z nejtěžších rozhodnutí, která jsme museli udělat. Naštěstí důvody nejsou tak tragické, a moc rádi bychom se o ně s vámi podělili," uvedli provozovatelé, manželé Marie a Petr Kvasničkovi na oficiálním facebookovém profilu kavárny.

"Naše pražírna i rodina se rozrůstají, a my jsme stáli před otázkou, kde investovat náš čas a energii, tak abychom to, co děláme, dělali kvalitně a udržitelně. Po dlouhých debatách jsme se rozhodli, že kavárně nejsme schopni dát tolik potřebný prostor v našem životě, a tak se budeme muset s jejím provozem rozloučit," uvedli manželé Kvasničkovi.

Ti provozují úspěšnou pražírnu kávy Father's. "Moc vám děkujeme za ty úžasné tři roky, za všechny vaše návštěvy, milá slova a někdy i slova konstruktivní kritiky. Hukvaldy nám přirostly k srdci více, než jsme si vůbec dokázali představit."

Příznivci hukvaldské kavárny, kteří se chtějí se svým oblíbeným podnikem přijít rozloučit, na to mají ještě tři víkendy. "Máme před sebou poslední tři víkendy na faře, a tak neváhejte a přijeďte si užít léto, kávu a úžasné Hukvaldy! Máme spoustu skvělého vína, piva a samozřejmě kafe! Poslední den, kdy bude fara otevřená, je 27. srpna," dodávají Kvasničkovi.

Sdílejte článek