Byznys
14/03/2023 Václav Menšík

Ostravský OneHouse představil svůj největší dům. Jak se vám líbí?

Ostravský výrobce designových dřevostaveb OneHouse zareagoval na poptávku zákazníků a představil moderní dům v dispozici 4 + kk.

Mladá ostravská firma se na trhu etablovala se svými kompletně vybavenými moderními minimalistickými domy, které jsou plné špičkových technologií a přesto nebo právě proto zůstávají dostupnými.

Vizualizace: OneHouse

"Trh s domy zaznamenal v posledním čase velké změny, tradiční zděné stavby velmi zdražily a naše dřevostavby tak začali poptávat i lidé, kteří původně nechtěli úplně minimalistické domy, ale už prostě nemají rozpočet na tolik cihel," upřesnil Pavel Malatinský, jeden z majitelů OneHouse.

Když si to trh žádá, nemohli jej mladí společníci nevyslyšet a věrni své filosofii dali hlavy dohromady a připravili opravdový rodinný dům.

Vizualizace: OneHouse

"Tak tohle je Falcon - úplně nový a největší OneHouse, který nabízí tři ložnice, dvě koupelny a velký obývací prostor se vzdušnou a plně vybavenou kuchyňskou linkou, včetně ostrůvku. Celý dům je poháněn špičkovým tepelným čerpadlem NIBE, které se stará jak o chod celoplošného podlahového vytápění, tak o ohřev dvousetlitrového vzásobníku na vodu. Samozřejmostí je fotovoltaická elektrárna a technologie řízeného větrání za pomoci centrální rekuperační jednotky," popisuje horkou novinku Malatinský.

Vizualizace: OneHouse

A jedním dechem dodává, že všechny pokročilé technologie pomáhají s energetickými úsporami a také zajišťují, že dům splní dotační podmínky programu Nová zelená úsporám.

Půdorys domu naleznete v galerii, další podrobnosti na webu OneHouse.

Sdílejte článek