Nejnovější zprávy: Krvavý Johann je horor se vším všudy, říká režisér Jakub Krumpoch Vážíme si vás, děkujeme! Moravskoslezský kraj ocenil zdravotní sestřičky

Gastronomie

Padre chystá rozlučku, luxusní restaurace tu ale zůstává

Luxusní hotel a restaurace Padre ve Vítkovicích po dvou letech provozu chystá rozlučku.

Foto: Archiv

V sobotu 6. července se restaurace rozloučí se svými hosty "pohádkovým" degustačním menu.

"Pan šéfkuchař Tomáš Adamczyk si chce poslední akci vychutnat a tak si pro hosty připravil pětichodové degustační menu s obrovským množstvím komponentů na talíři," dodal Denis Panagopulos.

Kocept Padre ve Vítkovicích zůstává, pouze s novými majiteli, podle informací Magazínu PATRIOT bude hotel i restauraci provozovat vážená korejská rodina a někteří dosavadní zástupci provozovatele jí budou k dispozici.

A proč restauraci a hotel přebírá nový majitel? "Naším cílem bylo vybudovat v Ostravě designový hotel a špičkovou restauraci se zážitkovou gastronomií. Jsme pyšní na to, co jsme vybudovali a rozhodli jsme se naše cíle povýšit a příjmout nové výzvy," řekla Jana Andreová, která vtiskla duši nejen hotelu, ale i restauraci.

Dodala, že v rámci provozování podniku učinili spolu s celým týmem pouze kladné zkušenosti. "Věříme, že předáváme Padre do správných rukou," uvedla Jana Andreová.

A nestálo za to ještě nějakou dobu vydržet? Už kvůli fanouškům, kteří na zprávu o konci Padre na sociálních sítích reagovali se smutkem, že dosavadní provozovatelé svou práci dělali dobře a že je to škoda? "Hosté pro nás byli vždy prioritou. Děkujeme za přízeň," uzavřela Jana Andreová.