Gastronomie
02/07/2019 Jaroslav Baďura

Padre chystá rozlučku, luxusní restaurace tu ale zůstává

Luxusní hotel a restaurace Padre ve Vítkovicích po dvou letech provozu chystá rozlučku.

V sobotu 6. července se restaurace rozloučí se svými hosty "pohádkovým" degustačním menu.

"Pan šéfkuchař Tomáš Adamczyk si chce poslední akci vychutnat a tak si pro hosty připravil pětichodové degustační menu s obrovským množstvím komponentů na talíři," dodal Denis Panagopulos.

Kocept Padre ve Vítkovicích zůstává, pouze s novými majiteli, podle informací Magazínu PATRIOT bude hotel i restauraci provozovat vážená korejská rodina a někteří dosavadní zástupci provozovatele jí budou k dispozici.

A proč restauraci a hotel přebírá nový majitel? "Naším cílem bylo vybudovat v Ostravě designový hotel a špičkovou restauraci se zážitkovou gastronomií. Jsme pyšní na to, co jsme vybudovali a rozhodli jsme se naše cíle povýšit a příjmout nové výzvy," řekla Jana Andreová, která vtiskla duši nejen hotelu, ale i restauraci.

Dodala, že v rámci provozování podniku učinili spolu s celým týmem pouze kladné zkušenosti. "Věříme, že předáváme Padre do správných rukou," uvedla Jana Andreová.

A nestálo za to ještě nějakou dobu vydržet? Už kvůli fanouškům, kteří na zprávu o konci Padre na sociálních sítích reagovali se smutkem, že dosavadní provozovatelé svou práci dělali dobře a že je to škoda? "Hosté pro nás byli vždy prioritou. Děkujeme za přízeň," uzavřela Jana Andreová.

Sdílejte článek