Gastronomie
12/05/2022 Petr Sobol

Imrvére pořádá další Burger Day. Letos i s bohatým programem

Na 28. května každoročně připadá mezinárodní den burgerů. Ten se i letos rozhodla oslavil frýdlantská restaurace Imrvére.

Tradiční Burger Day v podání Imrvére letos proběhne už počtvrté. Tento mezinárodní den ale tentokrát vychází na sobotu, a tak se organizátoři rozhodli, že celou akci pojmou ve větším měřítku a ve venkovních prostorách Hospůdky na hřišti v Metylovicích uspořádají celodenní akci s pestrým programem.

Na pódiu vystoupí The 6 FireBalls, The Yellow Socks či Rock and Roll band Marcela Woodmana, celou akcí bude navíc provázet moderátor Zdeněk Izer. „Celý den jsem zaměřili na rodiny s dětmi, budou tady skákací hrady, malování na obličej, ale přijede k nám taky okolo patnácti veteránů nebo Tatrovka od Aleše Lopraise,“ prozradil majitel restaurace Jakub Václavínek.

Připravena bude i chill zóna na písku, shisa lounge s NargiBarem i soutěže pro odvážné jedlíky.

V nabídce bude devět burgerů z dílny restaurace Imrvére, které se budou prodávat ve zmenšené verzi a za stovku. „Člověk jich tak může ochutnat více. Budeme dělat burgery jak klasické, tak s trhaným masem, až po pořádně pálivé speciály. Výběr bude opravdu široký.,“ navnadil návštěvníky Václavínek.

Burger Day proběhne v době, kdy se bude hrát mistrovství světa v hokeji. Ten den budou na programu semifinálové bitvy, ovšem i na to pořadatelé mysleli. Pokud se do bojů o medaile dostanou čeští hokejisté, tak v Hospůdce na hřišti bude velké plátno, u něhož mohou čeští fanoušci hokejistům fandit.

Uplynulé dva ročníky poznamenal koronavirus, a tak si lidé odnášeli burgery jen s sebou v krabičce. Předtím Burger Day probíhal v prostorách frýdlantské restaurace, o to více už se ale pořadatelé těší na letošní akci, která poprvé proběhne venku.

„Program, který jsme si připravili, slibuje parádní celodenní zábavu. Vážně už se moc na všechny lidi těšíme,“ usmál se Václavínek. Vstupenky se nyní prodávají za 300 korun, ve třetí vlně prodeje pak budou o padesát korun dražší. Děti do 15 let mají vstup zdarma.

Sdílejte článek