Gastronomie
29/08/2018 Jaroslav Baďura

​Tip na víkend: Na Radegast dni zahraje Divokej Bill

Už tuto sobotu 1. září proběhne v areálu pivovaru Radegast v Nošovicích tradiční oslava správně hořkého piva - Radegast den.

Pivo načepované do skla, znamenitá hudba, hořká zóna plná adrenalinu, mistrná škola čepování, speciální exkurze pivovarem – to všechno je připraveno pro návštěvníky, kteří mají na akci vstup zdarma.

Letos si návštěvníci opět vychutnají ve speciálním stanu pivo ve skle, kde bude i wi-fi zdarma, pod odborným dohledem Mistrů výčepních se lidé dozví, jak se má správně hořké pivo Radegast načepovat a sami si to také vyzkouší.

Hlavní hvězdou bude česká folk rocková skupina Divokej Bill. Na podiu se představí i další populární kapely, jako jsou Horkýže Slíže, Walda gang, Alkehol nebo Turbo.

Připraveny jsou i speciální exkurze pivovarem obohaceny o ochutnávku sladiny a mladiny, chlapské soutěže a různé adrenalinové disciplíny v Radegast „Hořké zóně“, kde se lidé potkají i s hokejisty. V rámci programu Radegast dne se uskuteční také slavnostní vyhlášení vítězných projektů z programu Radegast lidem.

Nově organizátoři připravili autogramiády kapel Divokej Bill a Horkýže Slíže.

Pivovarské brány se pro návštěvníky otvírají v sobotu 1. září od 11:00 hodin. Program v areálu nošovického pivovaru začíná od 11:30 hodin.

Lidé mohou využít speciální dopravu vlaky a autobusy, které pojedou z Ostravy a Frýdku-Místku, noční spoje budou navíc posíleny.

Více na www.radegast.cz/radegast-den-2018.

Sdílejte článek