Gastronomie
13/03/2023 Petr Sobol

Wolt expanduje, jídlo bude rozvážet i po Opavě. První dva týdny s dopravou zdarma

Na online objednávání jídel či nákupů skrze platformu Wolt už jsou lidé zvyklí ve 23 českých městech včetně Ostravy, Olomouce nebo Frýdku-Místku. Nově ji mohou využívat také v Opavě, která se stává čtyřiadvacátým městem, do kterého tato finská technologická společnost v Česku expanduje

I Opavákům tak Wolt nabídne spolehlivé doručení jídla do 30 minut — a to jak z oblíbených místních podniků, tak fastfood řetězců. První dva týdny navíc potěší dopravou zdarma.

„Z rozšíření našich služeb do Opavy máme velkou radost. Byl to pro nás přirozený a dlouho očekávaný krok, rozvoz jídla z restaurací a potravin z obchodů by totiž měl být standardem i za hranicemi velkých krajských měst. Proto jsme rádi, že můžeme nově nabídnout své služby i ve Slezsku a pomoct opavským podnikům získat nové zákazníky,” říká generální ředitel Woltu v České republice Jan Foret.

Doručení jídla domů či do práce se tak díky odzkoušené platformě a její moderní aplikaci zásadně zjednoduší. V nabídce Woltu se nově objeví známé opavské podniky, jako je bar Asian Time a jejich vyhlášené sushi nebo restaurace U Tiskárny se šťavnatými steaky a masovými specialitami všeho druhu. Milovníci zdravého jídla si přijdou na své v restauraci Květ lotosu Opava a kuchaři z China Point potěší ty, kteří si rádi pochutnají na asijské kuchyni. Své menu bude ze srdce Opavy dovážet také oblíbená Restaurace Mincovna. Kromě místních legend a populárních denních menu se ale noví zákazníci dočkají i široké nabídky ze světových fastfoodů, jako je McDonald’s nebo KFC. Opavská online nabídka restaurací, velkých řetězců i malých bister a kaváren na Woltu se navíc bude i nadále rozšiřovat a Opaváci se tedy mají stále na co těšit.

„Jako uvítání jsme si pro nové zákazníky připravili dopravu zdarma — a to po dobu prvních 14 dní od spuštění našich služeb v Opavě. Od 9. do 23. března si tak budou moct Wolt vyzkoušet a zaplatit jen cenu za doručené jídlo,” říká Foret. Na první dvě objednávky mají zároveň noví zákazníci až do konce března slevu 75 Kč — stačí zadat kód OPAVA150.

Stále přitom platí celorepublikově garantovaná lhůta na doručení objednávky do 30 minut od jejího zadání včetně času na samotnou přípravu jídla. „Všechny tyto objednávky lze stále zadávat jak přes internetové stránky, tak v naší jednoduché aplikaci, která v průběhu doručování umožňuje například sledování aktuální pozice kurýrů na mapě,” dodává Foret.

Partnerští kurýři a kurýrky budou jídlo po Opavě, stejně jako v ostatním městech, doručovat v tepelně regulovaných boxech a co nejčastěji i v kompostovatelných obalech — a to na kolech, skútrech i v autech. Wolt přitom vždy kompenzuje uhlíkovou stopu za všechny své objednávky, aniž by to zákazníka stálo cokoliv navíc.

Sdílejte článek